Tesisleriniz ve ekipmanlarınız için yapacağınız mühendislik çalışmalarınızda en büyük yardımcınız CYME yazılımları olacak.

CYMGRD

CYMGRD transformatör merkezlerinin topraklama sistemi optimizasyonuna, mevcut sistemlerin zayıf noktalarının belirlenerek güçlendirilmesine yardımcı olan gelişmiş bir topraklama sistemi tasarım ve analiz yazılımıdır.

Veri girişlerindeki kullanım kolaylığı ve güçlü görsel grafik yetenekleriyle CYMGRD kullanıcıların hızlı ve güvenilir tasarımlar yapabilmesine olanak sağlar. CYMGRD yazılımının kullanımı, herhangi bir özel kurulum için ekonomik bir çözüm seçmek için çeşitli tasarım alternatiflerinin hızlı analizine izin verir.

Program, IEEE 80 ™ 2000, IEEE 81 ™ 1983 ve IEEE 837 ™ 2002 standartları ile uyumludur.

Temel Modül

Yazılım temel paketinde sonlu elemanlar yöntemine dayalı olarak topraklama sisteminizi, topraklama iletkenlerini ve çubuklarını analiz edebilirsiniz.
Toprak direncini, toprak potansiyelini ve temas gerilimini hesaplatabilir, güçlü grafiksel yetenekleriyle 2 ve 3 boyutlu görseller ile inceleyebilirsiniz.

CYMGRD/AutoCAD® Arayüz Modülü

Genellikle topraklama şemaları AutoCAD® yazılımı kullanılarak oluşturulmaktadır. Bir defa çizimi oluşturulmuş modelin analiz programında tekrardan oluşturulması zaman alıcı bir işlemdir.
CYMGRD / AutoCAD® Arayüz modülü, kullanıcının AutoCAD® ve CYMGRD ortamları arasında geçiş yapmasına izin verir.