Tesisleriniz ve ekipmanlarınız için yapacağınız mühendislik çalışmalarınızda en büyük yardımcınız CYME yazılımları olacak.

CYME

CYME ile kullanıcılara; iletim, dağıtım ve endüstriyel güç sistemleri için en gelişmiş analiz yöntemlerini içeren kapsamlı bir Elektrik Mühendisliği Yazılımı sunulmaktadır. CYME analizlerdeki başarısı kadar modelleme kolaylığı ve kullanıcı dostu arayüzü ile de mühendislik çalışmalarınızda sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

Kullanıcı ihtiyacına yönelik modüler yapısı sayesinde CYME sizlere en ideal programa sahip olma avantajı sağlamaktadır.

CYMCAP

Kablo kurulumlarında yapılacak iyileştirme çalışmalarında, yeni kurulumlarda veya yeni kablo tasarımlarında kabloların sağlayacağı performansın önceden bilinmesi için CYMCAP yazılımı oldukça güvenilir sonuçlar sağlamaktadır ve bu sayede sizlere yatırımlarınızdan en yüksek verimi almanıza yardımcı olur.

Temel olarak akım taşıma kapasitesi ve sıcaklık hesaplamalarını gerçekleştiren CYMCAP ek modülleri ile kullanıcıya farklı ortam koşullarını ve analizleri incelemesine imkan vermektedir.

CYMGRD

CYMGRD transformatör merkezlerinin topraklama sistemi optimizasyonuna, mevcut sistemlerin zayıf noktalarının belirlenerek güçlendirilmesine yardımcı olan gelişmiş bir topraklama sistemi tasarım ve analiz yazılımıdır.

Veri girişlerindeki kullanım kolaylığı ve güçlü görsel grafik yetenekleriyle CYMGRD kullanıcıların hızlı ve güvenilir tasarımlar yapabilmesine olanak sağlar.